• Technika hrou

• 5.12.2017 sme pre rodičov urobili prezentáciu projektu Technika hrou od základných škôl, v rámci ktorého sme získali pomôcky od Nadácie Volkswagen Slovakia. Počas tejto prezentácie žiaci rodičom predvádzali, čo všetko dokážu postaviť s ozubenými kolesami, ako sa dajú zapojiť elektrické obvody. Tiež prezentovali vlastboručne vyrobené projekty sopiek, ktoré aj chrlili "lávu". Deti sa veľmi vyhrali. Pomôcky získané od Nadácie Volkswagen Slovakia majú u žiakov veľmi veľký úspech  a postupne sú využívané v ďalších triedach.

Viac fotografií je vo fotoalbume - preklik cez túto fotografiu

Ozubené kolesá sme si vyskúšali takto priamo na hodinách pracovného vyučovania a prírodovedy:

Video_20171128193254516_by_videoshow.mp4 - video našej žiačky Natálie Joklovej

V septembri 2017 hodnotiaca komisia podporila náš projekt Technika hrou od základných škôl a Nadácia Volkswagen Slovakia nás podporila finančným grantom, pomôckami a vzdelávaniami pre učiteľov, v rámci ktorých získali učitelia cenné skúsenosti, zručnosti i metodické materiály.