• Ihrisko Beňováčik - projekt - Tesco - vy rozhodujete, my pomáhame

• Vážení priatelia našej ZŠ,

v rámci projektu "TESCO - vy rozhodujete, my pomáhame" by sme chceli začať budovať školské ihrisko pre našich žiakov.

S vašou pomocou sa nám to môže podariť. Stačí, ak po prípadnom nákupe v dole uvedených predajniach TESCO zahlasujete za náš projekt.

Za tento projekt môžete hlasovať v obchodoch:

- Bratislava Brestovka Mikuláša Schneidera Trnavského 9,

- Bratislava Kresánkova Kresánkova 3588/7 (Blok 9,10),

- Bratislava Majerníkova Majerníkova 13,

- Bratislava Saratovská Pri Hrubej Lúke 2

Hlasovať je možné ešte do 17.2.2019.

Veľmi pekne Vám vopred ďakujeme.

Krátke informácie o projekte:

ŠKOLSKÉ IHRISKO BEŇOVÁČIK
          Základná škola Beňovského 1 nemá vlastné ihrisko a naše deti sa hrajú vo verejnom parku. Projektom chceme vytvoriť športovo-oddychovú zónu v rámci školskej záhrady, ktorá bude slúžiť ako ihrisko pre našich žiakov. Priestor ihriska bude určený na vzdelávanie a zároveň aj na trávenie voľného času a rozvíjanie pohybových, lokomočných a sociálnych zručností žiakov. V rámci uvedeného priestoru budujeme aj školskú záhradku, kde sa žiaci zoznamujú s prírodným prostredím a tvorbou životného prostredia.

Zo srdca ďakujeme všetkým za pomoc.