• Nadpis

• Dňa 20. novembra 2019 sa bude konať celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ.

Rodičia nájdu všetky informácie na stránke www.nucem.sk.

Žiaci dostanú podrobné informácie o testovaní v škole počas mesiaca november 2019.

Dňa 21. novembra 2018 sa konalo celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ

Žiaci našej školy napísali testy z matematiky a slovenského jazyka veľmi dobre. Testovaných bolo 54 žiakov 5. ročníka.

V slovenskom jazyku a literatúre mohli žiaci získať najviac 30 bodov. Priemerný počet bodov žiakov našej školy bol 21,5. Priemerný počet bodov v SR bol 17,5. Priemerná úspešnosť našej školy je na úrovni 71,7%. Priemerná úspešnosť  v SR – národný priemer je 58,4%. Rozdiel priemernej úspešnosti ZŠ Beňovského oproti národnému priemeru je 13,3%.

Aj v matematike mohli žiaci získať najviac 30 bodov. Priemerný počet bodov žiakov našej školy bol 22,2. Priemerný počet bodov v SR bol 17,8. Priemerná úspešnosť našej školy je na úrovni 74,1%. Priemerná úspešnosť  v SR – národný priemer je 59,3%. Rozdiel priemernej úspešnosti ZŠ Beňovského oproti národnému priemeru je 14,8%.

Všetkým našim piatakom blahoželáme k skvelým výsledkom a želáme veľa chuti a síl do ďalšej práce.

PaedDr. Viera Karovičová, riaditeľka

Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM) bude v školskom roku 2018/2019 realizovať celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ v zmysle zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 320/2008 Z. z. o základnej škole.

Všetky podrobné informácie sú na stránke:

Celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníkov ZŠ sa uskutoční

dňa 21. novembra 2018 (streda).

Žiaci budú testovaní z predmetov

slovenský jazyk a literatúra matematika.