•

Na jar v roku 2018 sme získali grant od NADÁCIE VOLKSWAGEN SLOVAKIA v rámci projektovej výzvy ZELENÁ DOBROVOĽNÍKOM za pomoci zamestnanca firmy Volkswagen Slovakia.

V rámci projektu sme sa rozhodli, že obnovíme náter plotu, čím zlepšíme a skrášlime prostredie aj pre ľudí žijúcich v blízkosti našej školy a začneme vytvárať učebň v prírode.

Náš projekt "Tvoríme učebňu v prírode", ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Volkswagen Slovakia v rámci grantového programu Zelená dobrovoľníkom, mal 19.5.2018 veľký deň - rodičia s deťmi nám prišli pomôcť s obnovou náteru plota, čím sme všetci prispeli k skrášleniu okolia našej školy. Dúfame, že sa to bude páčiť aj občanom žijúcim v okolí našej školy. Všetci sme ukázali svoje občianske kompetencie a deti dostali krásny príklad, aké veľké veci dokážu občania urobiť, ak spoja svoje sily. Všetkým rodičom, deťom a zamestnancom, ktorí sa zúčastnili pracovno-zábavnej sobotnej aktivity, patrí srdečné poďakovanie - "ĎAKUJEME".
          Za podporu našich činností ďakujeme aj pánovi starostovi Mestskej časti Bratislava - Dúbravka - RNDr. Martinovi Zaťovičovi, ktorý nás prišiel pozdraviť aj s pani manželkou Mgr. Zdenkou Zaťovičovou. Veľmi nás potešil záujem rodičov a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie, v rámci ktorých sa môžeme aj bližšie spoznať.

Aktualita z hlavnej stránky - 20.5.2018

Zo srdca ĎAKUJEME všetkým rodičom a deťom, ktorí nám včera prišli pomôcť s natieraním plota a tvorbou Učebne v prírode  v rámci grantového programu Zelená dobrovoľníkom podporeného Nadáciou Volkswagen Slovakia. Urobili sme spoločne veľký kus práce a deti dostali od nás pekný príklad občianskej spolupatričnosti a tvorby vlastného životného prostredia.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity.

Fotografie sa nachádzajú v časti fotoalbum - http://zsbenovskehoba.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=108

PaedDr. Viera Karovičová, 20.5.2018