• Organizácia školského klubu detí v školskom roku 2023/2024

10. oddelenie - trieda -  III.C + IV.C - Mgr. Adamíková Mária

11. oddelenie - trieda - III.D + IV.A  - Mgr. Art. Michalková Miroslava

12. oddelenie - trieda -  IV.B+IV.C - Mgr. Tarasovičová Lenka

INFORMÁCIA K PLATBE DO ŠKD:

Na čiastočnú úhradu nákladov spojených s výchovno-vzdelávacou činnosťou ŠKD prispieva zákonný zástupca žiaka mesačne na jedného žiaka čiastkou 35,00 eur.

Príspevok uhrádza zákonný zástupca žiaka základnej školy vopred, najneskôr do 10. dňa v príslušnom kalendárnom mesiaci.

Riaditeľka rozhodne o znížení alebo odpustení príspevku podľa § 3 ods. 3 VZN mestskej časti Bratislava–Dúbravka, ak zákonný zástupca žiaka o to písomne požiada a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu, alebo na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu v závažných a opodstatnených dôvodoch.

Príspevok na úhradu za pobyt žiaka v ŠKD môže zákonný zástupca realizovať bankovým prevodom: mesačne, štvrťročne, polročne, ročne na číslo účtu v tvare IBAN:

vždy s  prideleným variabilným symbolom.

Príspevok na úhradu za pobyt žiaka v ŠKD môže zákonný zástupca uhradiť aj poštovou poukážkou, alebo vkladom na uvedený účet. Zákonný zástupca je povinný uhradiť bankové poplatky za vklad tak, aby uhradený poplatok za ŠKD bol pripísaný na uvedený účet v sume 22,00 eur a v stanovenom termíne najneskôr do 14.dňa v príslušnom kalendárnom mesiaci.

Ak nebude príspevok uhradený, bude zákonný zástupca žiaka po 11. dni v príslušnom kalendárnom mesiaci na túto skutočnosť upozornený telefonicky, emailom, písomne.

Poplatok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré žiak strávi v ŠKD. Ak zákonný zástupca odhlási žiaka z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie mesačného príspevku a ani jeho časti.

INTERNÝ PREDPIS O VÝŠKE MESAČNÉHO PRÍSPEVKU NA ČIASTOČNÚ ÚHRADU NÁKLADOV NA ČINNOSŤ ŠKDpredpis_vyska__SKD_01-2023.pdf

Fotografie z činnosti školského klubu detí sú vo fotoalbume.